СТАТТI

Якісне обладнання для ветеринарії

У житті деяких людей найціннішим є здоров'я його вихованця. Устаткування для ветеринарної клініки допоможе оптимально "озброїти" фахівця, який вилікує і врятує Вашого пса або хом'ячка.

Устаткування ветеринарії

Не варто думати, що вимоги до даного продукту менш суворі, ніж до пересічного медичного скальпеля або голки. Виробництвом такого товару займаються провідні фірми, деяких аналогів на вітчизняному ринку просто не існує. У список продукції прийнято вносити датчики, пульсометри, сумки для ін'єкцій, отоскопи, мікроскопи. Але будь-який грамотний огляд починається з лабораторії. Устаткування для ветеринарного кабінету допоможе провести якісну діагностику. Багато аналізів будуть готові протягом півгодини, всі клінічні дослідження будуть більш точними і достовірними.
Сучасне оснащення - це не тільки унікальна хірургія, терапія, апарати для процедур. Важко уявити сучасний заклад без аналізаторів сечі, електролітів, згортання крові. Часто спрощують задачу Айболита зручні тест-смужки. Багатофункціональні пробірки надійно збережуть біоматеріал, дозволять з ним працювати у відповідний час.
Професіонал завжди буде мати запас хімічних реагентів, які виявлять проблеми і хвороби без явних ознак. Заслуговують на увагу гематологічні контрольні матеріали. Вони дозволяють зробити стабілізацію клітин крові, забезпечують відповідність параметрів реальної речовини.
Пацієнтом може бути домашня худоба, яка згодом стане їжею господаря. Турбота про її стан здоров'я - це турбота про себе! Не кожна лікарня для людей має обладнання, яким оснащений просунутий кабінет ветеринара.

Грамотна купівля ветеринарного обладнання

Вам необхідно обладнання для ветеринарного стаціонару? Всім зацікавленим особам буде корисна допомога компанії "Інтермедика".
Клієнтам гарантуються:
  1. Доступні ціни.
  2. Оперативна поставка.
  3. Шикарний вибір.
  4. Зручні канали оплати.
  5. Професійні консультації.
Підприємство "Інтермедика" - це величезний асортимент техніки, досвідчені фахівці, відмінна ремонтна база. Обладнання, що поставляється для ветеринарних лабораторій відповідає всім світовим стандартам, має легальне походження і необхідну документацію. Підприємство - офіційний представник зарубіжних компаній.
Ветеринарія