СЕРВІСНА СЛУЖБА

Адреса: 03680, г. Киев, ул. Гарматна, 6
Тел.: (044) 501-21-72
e-mail: office@intermedica.com.ua

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на професійне вирішення будь-яких технічних проблем. Команда експертів нашого сервісного центру оперативно проведе діагностику обладнання, визначить точну причину поломки і підбере оптимальний варіант усунення несправності.

Сервісне обслуговування лабораторного обладнання інструктаж співробітників компаній-партнерів і персоналу медичних установ;
введення лабораторного обладнання в експлуатацію; гарантійне та сервісне обслуговування лабораторного обладнання;
телефонні консультації.

Наш сервісний центр забезпечує професійну технічну підтримку придбаного у нас і стороннього обладнання імпортних брендів.
Роботи проводяться в високотехнологічному центрі або на місці експлуатації приладів.

Обслуговування та ремонт медичного обладнання здійснюють інженери високої кваліфікації (є відповідні сертифікати). Фахівці нашого сервісного центру регулярно відвідують вітчизняні та зарубіжні семінари, підвищують свою кваліфікацію на курсах. Їм добре знайомі всі особливості ремонту та обслуговування автоматичних гематологічних аналізаторів, біохімічних аналізаторів, імуноферментних аналізаторів, коагулометров і іншого лабораторного обладнання.

Якщо у вас вийшло з ладу лабораторне обладнання або потрібна сервісне обслуговування придбаних у нас приладів, звертайтеся!

Ми докладемо всіх зусиль, щоб вирішити ваші проблеми в оптимальні терміни.