Пробірки для збору крові, STRECK

Сервіс та метрологія включені у вартість


Обладнання зареєстроване в Україні та проходить метрологічну повірку. Надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.


Реагенти завжди є в наявності на складі.

Лабораторні пробірки

Лабораторні пробірки – витратне обладнання, що застосовується у медичних та хімічних дослідницьких центрах. До виробництва тари висуваються певні вимоги. Насамперед вона має бути виготовлена з міцних, стійких до високих температур та хімічних реагентів матеріалів. Лідером з випуску якісних витратних матеріалів, інструментів та реагентів на світовому ринку є компанія Streck.

Види пробірок Streck

Бактеріологічні та біохімічні пробірки в умовах лабораторії використовуються для відбору проб біоматеріалів, сівби бактерій, відділення фракцій за допомогою центрифуги. Залежно від особливостей застосування тара має бути з кришками або без, з консервантами чи стерильною.

Компанія Streck реалізує кілька видів пробірок для забору крові:

  • CYTO-CHEX BCT. Використовуються для проведення імунофенотипування лейкоцитів крові за допомогою проточної цитометрії. Зберігають стабільність проби протягом 2 тижнів за умови її зберігання при температурі від 18 до 22 градусів;
  • CELL-FREE RNA BCT. Містять консервант, що стабілізує у плазмі позаклітинну РНК. Зразок після забору у такій тарі зберігає стабільність 7 діб при витримці його у приміщеннях із температурою від 18 до 25 градусів;
  • CELL-FREE DNA BCT. Використовуваний консервант стабілізує клітини крові з ядрами, що дозволяє відокремити позаклітинну ДНК.

Пробірки для рідинної цитології та забору крові потрібні не тільки в лабораторіях, а й у центрах імунології та онкології, у відділеннях трансплантації органів, у СНІД-центрах, у науково-дослідних відділах.

Переваги купівлі пробірок на нашому сайті

Наш інтернет-магазин "Інтермедика" реалізує продукцію, необхідну для оснащення клініко-діагностичних центрів. У компанії працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці, здатні надати допомогу у підборі обладнання залежно від напряму діяльності замовника.

До інших переваг придбання лабораторних пробірок, медтехніки та реагентів у нашій компанії відносять:

  • Швидку доставку;
  • Гарантію на продукцію;
  • Реалізацію лише сертифікованої продукції;
  • Можливість одержання розгорнутої консультації.

Купити пробірки для крові на сайті легко, для цього потрібно тільки заповнити просту онлайн форму, після чого всі умови доставки обговорюються з менеджером по телефону.