СТАТТI

Вибір медичної техніки: нова, відновлена ​​або б/в

Продаж медичної техніки в Україні проводиться десятками компаній. Деякі з них реалізують раніше використану або відновлену техніку. Природно, що вона коштує дешевше і багато медустанов намагаються закупити саме таке обладнання. Але чи варто економити на приладах і що потрібно очікувати від їх експлуатації в подальшому? Саме на ці питання потрібно чітко знати всі відповіді перед придбанням б/в медтехніки.

Особливості б/в медтехніки

Старе медичне обладнання на ринку з'являється при закритті лікувального закладу або декількох його відділень і в разі заміни старої техніки на вдосконалену. У більшості випадків використовувані раніше прилади працюють в штатному режимі, тобто продовжують виконувати всі свої функції.
Відновлене медичне обладнання - це ті апарати, які пройшли капітальні ремонт. Тобто в них замінюються вийшли з ладу деталі, проводиться фарбування корпусу і інший незначний ремонт.
Купують медичну техніку б/в заклади охорони здоров'я, які, в першу чергу, бажають заощадити. Однак, цей момент актуальний тільки на етапі придбання обладнання, надалі організація може витратити набагато більші суми, чому є раціональне пояснення.

Недоліки медтехніки, використовуваної раніше

При покупці б/в медтехніки необхідно заздалегідь знати основні її недоліки, в першу чергу це:
  • Відсутність гарантії на тривалий безаварійний термін служби. Подібне медобладнання з Європи може прослужити і десятки років, а може вийти з ладу і через місяць. На нову медтехніку компанії виробники дають тривалу гарантію, причому в більшості випадків проводять її налаштування та сервісне обслуговування;
  • Знижені технічні характеристики. Практично щороку апарати і прилади для медичних установ вдосконалюються, що покращує діагностику та лікування, полегшує їх використання. У застарілої медтехніки мінімальний набір функціоналу, що змушує надалі купувати додаткове обладнання;
  • Підвищені витрати на ремонт і сервісне обслуговування.
Враховуючи всі недоліки старої медтехніки, простіше придбати новітні прилади. Компанія Інтермедика реалізує сотні видів обладнання для стаціонарів, поліклінік, діагностичних центрів за прийнятною ціною. За необхідності може бути оформлений договір на лізинг медичного обладнання, завдяки якому покупка буде сплачуватися поступово.
Загальна Загальна медицина