СТАТТI

Новітнє діагностичне обладнання в Україні

Ефективність лікування будь-якого захворювання багато в чому залежить від якості первинної діагностики. Для того, щоб визначити причини хвороби та ступінь порушення функціонування внутрішніх органів, приватні медичні центри та державні лікарні повинні бути оснащені найсучаснішою апаратурою. Діагностичне обладнання в медицині використовується лише те, що відповідає певним вимогам та виготовляється відповідно до прийнятих на світовому рівні стандартів якості.

Види діагностичного медичного обладнання


Медична діагностична апаратура – ​​це велика група пристроїв, що використовуються як для оцінки загального фізичного стану пацієнта, так і для визначення змін в окремих органах, системах та тканинах. Обстеження на приладах дозволяє лікарям виявити найменші порушення та вибрати індивідуальну тактику ведення хворого, а також контролювати перебіг лікування.

Класифікація медичної техніки, що використовується для діагностики, в першу чергу, має на увазі поділ пристроїв за класом безпеки і за функціональним призначенням. Найбезпечнішими вважаються медичні вироби 1 класу. Найменш 4 класи, до цієї групи відносять рентген-апарати. Сучасні прилади для рентгенографії порівняно зі старими моделями виділяють менше випромінювання, обстеження ними проходить швидше. До досконалості в цифрових приладах доведена і точність наведення, що виключає негативний вплив випромінювання на розташовані поруч органи.

За функціональним призначенням діагностичні прилади класифікують за кількома критеріями, це:

  • інвазивність;

  • спосіб впливу;

  • використовувані джерела енергії;

  • тривалість діагностики.


Широко затребувані впливаючі апарати, за використання яких оцінюється реакція організму на певний тип впливу. До таких пристроїв відносять електрокардіографи, УЗД-сканери, томографи, мамографи, рентген обладнання.

За габаритами апарати для діагностики можуть бути як величезними комплексами, які встановлюються у спеціально підготовлених приміщеннях, так і портативними пристроями. Останні зручні тим, що діагностику стану хворого з їх допомогою можна провести в будь-якому місці - вдома у хворого, у швидкій допомозі, в пересувних пунктах надання медпослуг.

Медичну техніку в Україні можна замовити у компанії Інтермедика. Ми реалізуємо інноваційне діагностичне обладнання, вводимо прилади в експлуатацію та за необхідності проводимо навчання спеціалістів роботі на нових пристроях.
Загальна Загальна медицина