СТАТТI

Професійне медичне обладнання в Україні

Розвиток медицини та покращення якості наданих нею послуг безпосередньо залежить від професійного медичного обладнання в Україні, яке використовують клініко-діагностичні центри. Адже не секрет, що укомплектовані новітньою професійною технікою лікарні викликають більше довіри у клієнтів і мають значні переваги на ринку медичних послуг.

Лабораторне обладнання необхідне для успішної роботи клініко-діагностичних центрів

До таких приладів відносять:
  • аналізатори крові: гематологічні, біохімічні, для визначення електролітів і газів крові;
  • аналізатори сечі;
  • обладнання для імуноферментного аналізу;
  • коагулометри.
Також необхідні якісні реагенти та витратні матеріали, що забезпечить надійність процесу діагностики.
Не тільки людям потрібне якісне лікування і діагностика. Домашні вихованці, своєю любов'ю до господарів, заслужили право нарівні з людиною обслуговуватися в професійних ветеринарних клініках, укомплектованих сучасною технікою.

Де купити обладнання?

Медичне обладнання купити можна в багатьох компаніях України, але не кожна з них гарантує високу якість продукції та надає послуги з його обслуговування протягом усього експлуатаційного терміну.
Відмінна риса компанії «Інтермедика», що вона - ексклюзивний представник найкращого якісного обладнання відомих американських виробників (HTI, Opti Medical, Streck). Компанія здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, спеціалізується на дистрибуції лабораторних апаратів для клініко-діагностичних центрів і ветеринарних кабінетів, а також реагентів, необхідних в їх роботі.
Ретельно підібрана команда професіоналів проведе інструктаж компаній-партнерів і при необхідності консультативно супроводить роботу обладнання. Вся продукція компанії має сертифікати якості, а якісна робота на ринку України і країн СНД протягом 11 років є запорукою успішного партнерства з нею.
Міжнародна компанія «Інтермедика» - висококласний фахівець в дистрибуції медичного обладнання, на сайті ви знайдете детальну інформацію про асортимент товарів, гарантійне обслуговування, доставку та інші важливі питання.
Загальна Загальна медицина