СТАТТI

Портал сертифікованого медобладнання

Продаж медичного обладнання – основний напрямок діяльності компанії Інтермедика. Ми займаємося реалізацією сучасних приладів для клініко-діагностичних лабораторій та витратних матеріалів. Вся представлена ​​на сайті апаратура сертифікована та закуповується безпосередньо у світових виробників медтехніки.

На що звертати увагу при виборі приладів


Устаткування для медицини – це прилади, від якості яких залежить не лише точність діагностики, а й правильне проведення лікувальних процедур. Забезпечити це можна лише одним способом – вся медтехніка повинна повністю відповідати міжнародним вимогам, бути надійною та зручною в експлуатації.

Інтермедика – компанія, яка співпрацює тільки з тими виробниками, які не лише виробляють медичні апарати, але й розробляють та тестують їх перед випуском на ринок.

Купуючи на нашому порталі медобладнання, ви можете бути впевнені, що:

  • Отримаєте прилади з сертифікатами, які підтверджують їхню якість відповідно до загальноприйнятих світових стандартів;

  • Техніка, що поставляється, повністю відповідатиме сучасним вимогам до проведення аналізів, тестів та діагностики;

  • Вся апаратура знаходиться на гарантії і в разі її виходу з ладу компанія зобов'язується в найкоротший термін провести сервісний ремонт або замінити прилад на аналогічний;

  • Разом із медтехнікою отримаєте всю дозвільну документацію на її використання.Обираючи обладнання для лабораторій, необхідно підібрати обладнання, яке буде відповідати заявленим вимогам. На сайті компанії Інтермедика наведено докладні технічні характеристики апаратів, включаючи їх продуктивність та сферу використання.

Що ми пропонуємо клієнтам


Замовляючи у нас медичні апарати, ви не тільки отримуєте надійну техніку з гарантією та сертифікатами. Послуга включає і постійне обслуговування приладів, до якого входить:

  1. Встановлення та введення обладнання в експлуатацію;
  2. Навчання фахівців роботі на новому апараті;
  3. Детальні консультації по телефону у разі виникнення неполадок у роботі техніки;
  4. Сервісне обслуговування.


Інтермедика реалізує і витратні матеріали, без яких неможлива робота лабораторії. Реагенти, що поставляються, виробляються фірмами зі світовим ім'ям High Technology, Streck, Клінікал Діагностик Солюшинз.

Наші фахівці мають достатній досвід для того, щоб підібрати технічне обладнання для ветеринарних клінік та діагностичних лабораторій відповідно до поставлених в установі завдань. Консультанти надають всебічну допомогу та пропонують прилади залежно від фінансових можливостей медустанови.

Склад медичного обладнання постійно поповнюється, тому термін виконання замовлення обчислюється лише кількома днями. У віддалені регіони техніка доставляється транспортними компаніями, що гарантують повну її безпеку.
Загальна Загальна медицина