СТАТТI

Сучасні пристрої для змішування і розшаровування рідин для точності досліджень

У хімічних і медичних лабораторіях дуже часто проводяться проби і досліди з рідинами, що супроводжуються відділенням або змішуванням окремих складових і компонентів. Спочатку така робота проводилася тільки вручну, що вимагало багато часу і сил. Зараз можна купити обладнання лабораторне, що полегшує ряд процесів. Інноваційні технології не тільки підвищують якість послуг, але і дозволяють виключити вплив людського фактора, що значно підвищує точність досліджень.

Техніка, що забезпечує автоматичне змішування

Лабораторні шейкери - це пристрої, за допомогою яких рідкі середовища ефективно перемішуються шляхом їх струшування або коливально-обертальних рухів. Прилади по конструкції складаються з платформи, на якій надійно закріплюються пробірки, колби, чашки Петрі. Шейкери оснащуються двигуном різної потужності, при включенні якого обладнання здійснює закладені в нього програму руху.
Залежно від моделей в шейкерах може бути передбачено:
  1. Кілька режимів швидкостей.
  2. Електронний або ручної блок управління.
  3. Додаткові функції - таймер, підігрів зразків, вибір напрямків коливання лабораторних колб і пробірок.
Настільні струшувачі призначені для роботи з посудом об'ємом до 2-х літрів. Підлогові моделі можуть змішувати рідини в колбах місткістю до 5 літрів.
Використання шейкерів в лабораторіях дозволяє лаборантам займатися різними видами діяльності в один і той же робочий час. Крім того, такі прилади значно підвищують безпеку виробництва, так як під час змішування хімічних речовин працівник не перебуває в безпосередній близькості від пристрою.

Прилади, призначені для розшаровування суспензій і рідин

У лабораторіях проводиться не тільки змішування рідких речовин, дуже часто для проведення аналізу або дослідження потрібен поділ зразка на складові. Якісно виконати таку роботу дозволяють центрифуги настільні. При їх використанні суміші розганяються до необхідної швидкості, після чого починається відділення частинок з різною питомою вагою. Важкі інгредієнти залишаються на поверхні, легкі скупчуються в центрі колб і пробірок.
Компанія "Інтермедика" займається реалізацією якісного лабораторного обладнання. В послуги компанії входить також доставка, обслуговування і ремонт медтехніки.
Загальна Загальна медицина