СТАТТI

Що потрібно для створення власного медкабінету

Безумовно, ви розумієте, що створення власного медкабінету передбачає досить велику суму витрат на оргтехніку, медичні прилади та всілякі витратні матеріали. На додаток до комп'ютерів, принтерів, телефонів та столів, обов'язкових для будь-якого офісу, медична практика потребує спеціального обладнання для діагностики та лікування пацієнтів.

Перерахуємо основні предмети, необхідні для роботи в кабінеті лікаря:
  1. Меблі для кабінету та зали очікування. У кожному медзакладі крім кабінету, де здійснюється прийом пацієнтів, є кімната очікування. Стільці, столи і, можливо, кілька кімнатних рослин і журнальних столиків можуть здатися не такими важливими, але обстановка в кімнаті очікування може заспокоїти пацієнта і допомогти йому позбутися тривоги.
  2. Медичні прилади. Для облаштування більшості медкабінетів знадобляться деякі базові діагностичні інструменти. Це можуть бути термометри, пульсоксиметри, сфігмоманометри, аудіометри, стетоскопи та інше. Якщо потрібно більш детальне обстеження, воно зазвичай відбувається в окремій лабораторії з використанням більш складних медичних приладів.
  3. Витратні матеріали. До них відносяться будь-які матеріали, які потрібно регулярно замінювати, наприклад, стерильні рукавички, ватяні тампони, марля, контейнери для зразків, хімічні тест-смужки, шприци, та інші одноразові інструменти і, звичайно ж, все стандартне офісне, кухонне та туалетне приладдя.

Якщо вам потрібно придбати якісне, надійне та доступне за вартістю медобладнання, реагенти та витратні матеріали, рекомендуємо вам ознайомитись із пропозицією компанії Інтермедика.

Медичні прилади в каталозі Інтермедики


Компанія Інтермедика, заснована у 1991 році у Сполучених Штатах Америки та працює з 2006 року на території України, чудово зарекомендувала себе на ринку медобладнання.

Головними перевагами Інтермедики можна вважати:

  • широкий асортимент медичних приладів;
  • відмінна якість та гарантії від виробника.
  • дилерську мережу та сервісну підтримку на всій території України.

Дізнайтеся більше, зв'язавшись зручним для вас способом з представниками компанії. Вся необхідна контактна інформація представлена ​​у відповідному розділі нашого сайту.
Загальна Загальна медицина