СТАТТI

Медична техніка. Купити раз і надовго

Перед вирішенням покупки медичного обладнання не варто ухвалювати поспішних рішень. Не важливо, в яких масштабах ви плануєте надавати медичні послуги - чи власник Ви приватного кабінету, чи керівник солідної клініки... Якщо ваше завдання полягає у проведенні діагностики пацієнтів на рівні інноваційних технологій - підійдіть до питання придбання обладнання скрупульозно. Продаж медтехніки - сфера діяльності чималого кола компаній і вибрати серед них найкращу – не просто.

Головне – зробити правильний вибір


Придбання якісних медичних товарів – показник високого професіоналізму медпрацівників та гарантія довіри пацієнтів. Тому при виборі продавця особливу увагу слід звернути на такі критерії:

  • період успішної діяльності компанії на ринку продажів;
  • надання послуг з налагодження та подальшої технічної підтримки обладнання;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • доступність зв'язку із кваліфікованими спеціалістами для отримання консультацій.

Враховуючи вимоги, вибір доцільно робити на користь солідних продавців, які давно зарекомендували себе з найкращого боку на ринку продажів медтехніки.

Безперечним лідером у галузі продажу, оснащення та обслуговування діагностичних лабораторій виступає компанія Інтермедика, довга та бездоганна діяльність якої, підтверджена відгуками вдячних клієнтів.

З 2006 року Інтермедика є ексклюзивним представником в Україні компаній із виробництва медтехніки для оснащення клініко-діагностичних лабораторій. Виробники продукції - компанії США.

Можливості придбання


Ознайомитися з каталогом медичних виробів та медичної техніки не важко. Для мешканців Києва та областей України надано послуги менеджерів та досвідчених фахівців з оснащення медичних лабораторій.

Співпраця з компанією Інтермедика забезпечить висококваліфіковану допомогу та надасть підтримку в експлуатації будь-якої придбаної продукції. Інженери сервісної служби компанії не тільки введуть в експлуатацію медичне обладнання, а й проведуть необхідний інструктаж медустанов.

Укладаючи договір з Інтермедикою, можна не турбуватися про якість придбаних приладів. Багаторічна безперебійна експлуатація медтехніки – одне з головних завдань співробітників компанії.
Загальна Загальна медицина