СТАТТI

Медична техніка. Купити раз і надовго

Перед прийняттям рішення про покупку медичного обладнання не варто поспішати. Незалежно від того, в яких масштабах ви плануєте надавати медичні послуги — власник частого кабінету чи керівник солідної клініки... Якщо ваше завдання полягає в проведенні діагностики пацієнтів на рівні інноваційних технологій — підходьте до питання придбання обладнання докладно. Продажем медтехніки займаються достатньо багато компаній і вибрати серед них найкращу — не просто.

Головне — зробити правильний вибір

Придбання якісних медичних товарів — показник високого професіоналізму медичних працівників та гарантія довіри пацієнтів. Тому при виборі продавця особливу увагу слід звернути на наступні критерії:
  • період успішної діяльності компанії на ринку продажів;
  • надання послуг з налагодження та подальшої технічної підтримки обладнання;
  • гарантійне та постгарантійне обслуговування;
  • доступність зв'язку з кваліфікованими спеціалістами для отримання консультацій.
Враховуючи вимоги, вибір доцільно робити на користь солідних продавців, які давно зарекомендували себе з найкращого боку на ринку продажів медтехніки.

Неперевершеним лідером в області продажів, оснащення та обслуговування діагностичних лабораторій виступає компанія Інтермедика, довга і бездоганна діяльність якої, підтверджена відгуками вдячних клієнтів.

З 2006 року Інтермедика є ексклюзивним представником в Україні компаній з виробництва медтехніки для оснащення клініко-діагностичних лабораторій. Виробники продукції, що поставляється — компанії США.

Можливості придбання

Ознайомитися з каталогом медичних виробів та медичної техніки не складе труднощів. Для жителів Києва та областей України надані послуги менеджерів та досвідчених спеціалістів з оснащення медичних лабораторій.

Співпраця з компанією Інтермедика забезпечить висококваліфіковану допомогу та надасть підтримку в експлуатації будь-якої придбаної продукції. Інженери сервісної служби компанії не тільки введуть в експлуатацію медичне обладнання, але й проведуть необхідний інструктаж працівників медичних установ.

Укладаючи договір з Інтермедикою, можна не турбуватися про якість придбаних приладів. Багаторічна безперебійна експлуатація медтехніки — одне з головних завдань співробітників компанії.
Загальна медицина