СТАТТI

Сучасне медичне обладнання за вигідною ціною

Інтермедика пропонує купити медичне обладнання для оснащення лабораторій та клінік. Прилади повністю відповідають високим міжнародним стандартам та постачаються разом з офіційною документацією. Гарантія надається виробником. Щоб проконсультуватися з питань вибору та функціональності, необхідно зв'язатися з менеджерами компанії.

Яку можна придбати медичну апаратуру


У продажу є медична апаратура для модернізації та оснащення лабораторій. Представлений великий асортимент реагентів. Вибрати та купити в Інтермедиці можна:

  • аналізатори різного призначення;
  • коагулометри;
  • дозатори;
  • витратні матеріали.

Постачають прилади лише найкращі постачальники медичного обладнання, провідні світові виробники HighTechnologyInc та OPTI MedicalSystems. Гарантується висока точність аналізаторів. З їхньою допомогою виробляють профілактичні огляди у лікарнях підприємств, у клініках.

Усі медичні прилади зареєстровані у відповідних органах та пройшли метрологічну перевірку. У вартість входить метрологія та сервісне обслуговування. Будь-які реагенти та розхідники завжди є в наявності, гарантується швидка доставка у будь-який регіон країни.

Співробітники компанії Інтермедика проведуть інструктаж персоналу з настроювання та роботи нового сучасного обладнання. У каталозі можна вибрати та купити автоматичні гематологічні аналізатори на 18 та 20 параметрів. З їхньою допомогою можна проводити повний аналіз крові. Прилад може побудувати три гістограми. Завдяки інноваційній конструкції та кирилічному меню з підказками робота лаборантом буде проводитися швидше та простіше.

Коагулометри дозволяють зробити будь-які клоттингові тести. З їхньою допомогою можна задати час прогрівання плазми, і отримати результат у кінцевих одиницях тесту. У продажу є обладнання щодо імуноферментного аналізу. Для лабораторії можна купити мікропланшетні рідери, термошейкери з 2-ма і 4-ма планшетами, автоматичні мікропланшетні мийки.

Інтермедика - відомий на ринку медичної техніки лідер. Запропоновано великий вибір обладнання, є ремонтна база. Досвідчені фахівці виконають налаштування та ремонт у найкоротші терміни. Щоб купити медичні прилади, отримати прайс, необхідно звернутися до менеджерів компанії Інтермедика.
Загальна Загальна медицина