СТАТТI

Медичне обладнання за вигідною ціною

Інтермедика пропонує купити медичне обладнання для оснащення лабораторій та клінік. Прилади повністю відповідають високим міжнародним стандартам та постачаються разом із офіційною документацією. Гарантія надається виробником. Щоб проконсультуватися з питань вибору та функціональності, необхідно зв'язатися з менеджерами компанії.

Яку можна придбати медичну апаратуру

У продажу є медична апаратура для модернізації та оснащення лабораторій. Представлений великий асортимент реагентів. Вибрати та купити в Інтермедику можна:

  1. Аналізатори різного призначення.
  2. Коагулометри.
  3. Дозатори.
  4. Витратні матеріали.

Постачають прилади лише найкращі постачальники медичного обладнання, провідні світові виробники:

  • High Technology Inc.;
  • OPTI Medical Systems.

Гарантується висока точність аналізаторів. З їхньою допомогою виробляють профілактичні огляди у лікарнях підприємств, у клініках.

Усі медичні прилади зареєстровані у відповідних органах та пройшли метрологічну перевірку. У вартість входить метрологія та сервісне обслуговування. Будь-які реагенти та розхідники завжди є в наявності, гарантується швидка доставка у будь-який регіон країни.

Співробітники компанії Інтермедика проведуть інструктаж щодо налаштування та роботи з новим невідомим персоналом обладнанням. У каталозі можна вибрати та купити автоматичні гематологічні аналізатори на 18 та 20 параметрів. З їхньою допомогою можна проводити повний аналіз крові. Прилад може збудувати 3 гістограми. Завдяки інноваційній конструкції та русифікованому меню з підказками робота лаборантом проводитиметься швидше та простіше.

Коагулометри дозволяють зробити будь-які клоттингові тести. З їх допомогою можна задати час прогріву плазми, і отримати результат кінцевих одиниць тесту. У продажу є обладнання щодо імуноферментного аналізу. Для лабораторії можна купити мікропланшетні рідери, термошейкери з 2-ма і 4-ма планшетами, автоматичні мікропланшетні мийки.

Інтермедика - відомий на ринку медичної техніки лідер. Подано великий вибір обладнання, є ремонтна база. Досвідчені фахівці виконають налаштування та ремонт у найкоротші терміни. Щоб купити медичні прилади, отримати прайс, необхідно звернутися до менеджерів компанії Інтермедика.
Загальна медицина