СТАТТI

Доступне якісне медобладнання

Сьогодні ні для кого не є секретом, що вартість якісного медичного обслуговування в нашій країні стрімко зростає. Багато в чому це залежить від високих цін медобладнання.

Незважаючи на те, що ця галузь не передбачає маси можливостей для зниження витрат на обладнання, є деякі шляхи, що дозволяють скоротити цю статтю витрат. Справді, існує не так багато варіантів заощадити гроші в медичній практиці, але купівля відремонтованого медичного обладнання - один із цих способів, який є найпростішим і найвигіднішим з економічної точки зору.

У будь-якому випадку, перш ніж замовити відремонтоване медобладнання, необхідно провести власне дослідження. Для цього необхідно виділити потрібні вам бренди та моделі обладнання, які ви хочете придбати, та порівняти економію коштів між новими та відремонтованими варіантами. Крім того, слід звернути увагу на альтернативні варіанти, зокрема купівлю обладнання вітчизняного виробництва тощо.

Проте не варто забувати, що, купуючи недорого відремонтоване медобладнання, ви не можете бути абсолютно впевнені в його надійності, оскільки повноцінна гарантія поширюється виключно на нове обладнання, яке ще не було у використанні і не витратило свій ресурс.
Компанія Інтермедика пропонує вашій увазі сучасне медичне обладнання з гарантією за помірною ціною.

Медоустаткування, реагенти та витратні матеріали в Інтермедика

На нашому сайті ви зможете знайти якісне та доступне за вартістю медобладнання, що відповідає всім необхідним вимогам та стандартам сучасної медицини. Крім того, компанія Інтермедика займається не тільки реалізацією медобладнання, а й технічним обслуговуванням пристроїв. Інженери компанії забезпечують кваліфіковану технічну підтримку обладнання.

У нашому каталозі представлені:

  1. Імуноферментні аналізатори.
  2. Аналізатори крові та сечі.
  3. Гематологічні, біохімічні аналізатори та ін.

Докладніше дізнатися про переваги замовлення сучасного медичного лабораторного обладнання та медобладнання для веткабінетів ви можете, зв'язавшись з представниками компанії Інтермедика по телефону, вказаному на сайті, або заповнивши форму зворотного зв'язку в розділі Контакти.
Загальна Загальна медицина