СТАТТI

Вказівки до застосування тест-смужок для аналізу сечі

Тест-смужки для аналізу сечі є довгими тонкими смужками, упакованими в контейнер багаторазового відкриття й закриття. Залежно від кількості досліджуваних параметрів на конкретній смузі, до неї прикріплено різну кількість прокладок реагентів, які спеціально хімічно оброблені, щоб бути чутливими до того чи іншого параметра. Таким чином, сеча тестується за допомогою смуги реактивів, що дозволяє визначити наявність у її складі тих чи інших компонентів та рівні їх присутності.

Принцип роботи тест-смужки надзвичайно простий. При взаємодії реагенту із сечею відбувається хімічна реакція, що призводить до зміни його кольору. Колір прокладок реагенту потім порівнюється з кольоровою діаграмою, надрукованою в упаковці або в інструкції. Конкретний колір відповідає діапазону кількості певного параметра, виявленого в сечі - від негативного до того, що перевищує норми.

Перерахуємо базові вказівки щодо застосування, з якими важливо ознайомитись до того, як купити тест-смужки для сечі:

  1. Тестування сечі за допомогою тест-смуги повністю безпечне. Як і у всіх діагностичних тестах, головним принципом, якого потрібно дотримуватися, є необхідність чітко дотримуватись рекомендацій, викладених в інструкції. Тільки так ви зможете отримати максимально точні показання тесту.
  2. Подальші дії також дуже прості. Слід опустити кінець реагенту у контейнер із сечею.
  3. Після чого порівняти тестову область з відповідною діаграмою кольорів, почекавши вказаний в інструкції час.

Пам'ятайте, що тест-смужки для сечі слід зберігати в прохолодному сухому місці і виймати з контейнера кількість смуг, яку ви розраховуєте використовувати для тесту. Не слід торкатися до “випробувальної” зони смуг.

Отримані результати не є приводом для складання висновку, лише доповненням до процесу діагностики, здійснюваному кваліфікованим фахівцем. У разі отримання сумнівних результатів рекомендується провести повторний тест. Дізнайтесь більше про те, як вигідно замовити тест-смужки для аналізу сечі в Інтермедика, зв'язавшись із представниками нашої компанії за номером телефону, вказаним на сайті.
Лабораторна діагностика