СТАТТI

Аналізатор сечі-запорука швидкого надточного результату

Аналізатор сечі - прилад, що дозволяє отримати ряд аналізів, за якими оцінюють стан сечових шляхів і нирок. Завдяки швидкому розвитку біологічних і медичних технологій істотно спрощуються монотонні дослідні процеси.

Призначення приладів

Автоматичний аналізатор сечі дозволяє виявити різного роду відхилення в людському організмі в стислі терміни (зазвичай за 1 добу). Більшість поліклінік не здатні виконати даний аналіз за такий короткий проміжок часу через відсутність необхідного устаткування. Це змушує відправляти аналізи в спеціальні лабораторії, щоб провести подальшу діагностику. Для прискорення і спрощення наявного завдання існує аналізатор сечі.

Принцип роботи аналізаторів сечі

Експрес-аналізатор сечі - прилад компактних розмірів, який працює наступним чином:
  • береться спеціальна тестова смужка, яку змочують в сечі, попередньо підготовленій для дослідження;
  • смужку розміщують на вхід приладу;
  • на виході отримуємо результат проведеного аналізу в роздрукованому вигляді, в ньому вказується детальна інформація про склад натуральної рідини.
За 1 годину пристрій може обробляти 45-760 зразків. Змоченням смужки, розміщенням її на вхід приладу займається спеціально навчений медичний працівник.
На одній тестовій смужці вдається отримати результат тільки одного з компонентів досліджуваного зразка. Щоб зробити розгорнутий аналіз знадобиться використати від 7 до 10 смужок.

Переваги приладів

Замовити якісні сечові аналізатори можна в компанії "Інтермедика". В асортименті є такі прилади:
  • CL-50, HTI (виробник - США). Продуктивність-120 тест-смужок за 1 годину, має 10 режимів роботи, зберігає в пам'яті 1000 результатів.
  • CL-500, HTI (виробник - США). За 1 годину обробляє 514 смужок, пам'ять та кількість режимів роботи, аналогічні першій моделі.

Характеристики сечових аналізаторів:
  • висока точність визначення безлічі даних;
  • отримання миттєвого результату, менше, ніж за 60 секунд;
  • нівелювання можливості допущення помилки;
  • декілька способів отримання відомостей (в роздрукованому вигляді або виведенням на дисплей).
Придбання якісного аналізатору осаду сечі в компанії "Інтермедика" - це запорука гарантії високої точності і швидкості проведених аналізів і досліджень. Ми пропонуємо бездоганну якість за доступною ціною
Лабораторна діагностика