СТАТТI

Оснащення лабораторії

Кількість приватних медичних лабораторій постійно збільшується. Щоб оснастити лабораторію, необхідно не тільки знати нюанси роботи, але і бути хорошим організатором. Перелік лабораторних приладів повинен бути таким, щоб провести всі необхідні дослідження на місці. Помилки можуть дорого коштувати, тому в такому питанні краще довіритися професіоналам.

Лабораторне обладнання

Існує кілька напрямків дослідження біологічних рідин:
  • загальний;
  • біохімічний;
  • імунологічний аналіз.
Через те, що кожен з цих напрямків має на увазі близько 100 параметрів для визначення, за робочу зміну фізично важко впоратися з усіма напрямами. Тому часто в лабораторії поліклінік визначають загальні та біохімічні параметри, а більш складні імунологічні дослідження проводяться в багатопрофільних установах.
Раніше всі параметри загального, біохімічного аналізу крові визначалися вручну. Це займало чимало часу і вимагало оснащення лабораторії достатньою кількістю медичного персоналу. Винахід автоматизованого обладнання вирішив це завдання. Тепер в аналізатор одночасно можна завантажити до 30-40 проб крові і за цикл роботи техніки визначити всі потрібні параметри. Співробітникам залишається лише зареєструвати результати.
Імунологічна лабораторія практично повністю переведена на автоматичне визначення реакцій. Це молодий напрямок медичної науки, раніше захисній системі організму не надавалося такого великого значення. Крім того, зросла і кількість імунологічних реакцій: алергій, непереносимості, аутоімунних процесів. ІФА, РІА лежать в основі діагностики багатьох захворювань, визначення взаємодії антигенів з антитілами.
Медичні прилади різних виробників відрізняються за ціною. Це пов'язано не тільки зі ступенем популярності бренду, але і з переліком параметрів, які вони здатні визначити, простотою обслуговування. При покупці нової техніки замовник повинен чітко уявляти, для яких завдань вона купується.

Процес вибору

Керівник поліклініки розуміє, яка мета стоїть перед обладнанням, що купується, але продаж медтехніки вимагає ще і знань про особливості кожного виду. Для полегшення завдання компанії пропонують не тільки супровідну документацію, а й послуги консультанта. Він може зорієнтувати покупця, який діапазон роботи, ступінь складності управління в обладнанні. В цьому напрямку працює компанія «Інтермедика». Ми співпрацюємо з великою кількістю відомих виробників медичної техніки, постачальниками витратних матеріалів та реактивів. За свій багаторічний термін роботи фірма може запропонувати тільки перевірених партнерів, що відповідають за якість своєї продукції.
Лабораторна діагностика