СТАТТI

Коагулометр - сучасний прилад для аналізів крові

Коагулометр - назва устаткування, яке застосовується для досліджень рівня кров'яного згортання. Прилади гарантують отримання максимальної точності результатыв. З їх допомогою вдається визначати показники, що не виявляють інші аналізи.

Різновиди коагулометрів

Виділяють два види коагулометров - механічні та оптичні. Їх різниця полягає в методі фіксації часу формування фібринового згустку. Розглянемо їх особливості.
  1. Прилади механічного типу виконують фіксацію зміни рівня швидкості зсідання тест-суміші за допомогою кульки або іншої деталі.
  2. Оптичні пристрої виконують фіксацію згустків як реакцію на зміни оптичних характеристик крові. При виконанні такого процесу обладнання має захист від засвітки.
Також випускаються коагулометри оптико-механічного типу. Вони засновані на комбінації фіксації формування фібринового згустку.
Окремо виділяють портативний коагулометр, що використовують як для домашнього так і для лабораторного використання. Головна функція - "взаємодіяти" з цілісною кров'ю. Їх призначення - допомагати людям, що потребують вживання ліків, які впливають на рівень згортання крові.
Існує ще один вид поділу коагулометров. Згідно з ним виділяють:
  1. Автоматичний коагулометр. Проводить велику кількість тестів, в тому числі, хромогенні, іммунотурбідіметричні, АЧТЧ-тести, протмобінові, тромбінові, фіброгенні.
  2. Коагулометр напівавтоматичний. Аналізатори призначені для виконання тестів-перевірок на наявність фібрину в плазмі. Приладом фіксується час, який знадобився для отримання згустку, проводиться розрахунок аналізів, заданих тестовими параметрами.
У напівавтоматичного виду менше функцій, ніж у автоматичного. Також для проведення аналізів використовується експрес коагулометр.

Призначення пристроїв

Ці медичні пристрої призначені для виконання досліджень гемостазу, що визначає:
  • фібриноген - проведення аналізу часового періоду для формування згустку фібрину в біоматеріалу, взятому у пацієнта;
  • тромбін - сигнал про порушення кров'яної згортання, необхідності виконання терапії гепарином;
  • АЧТЧ - застосовується для отримання даних про коагуляційні порушення;
  • протромбін - здійснює контроль результативності антикоагулянтної терапії.
Коагулометри модернізували процес отримання аналізів, постановки точного діагнозу.

Де купити?

Лабораторне обладнання для проведення аналізів пропонує  компанія "Інтермедика". В нашому каталозі представлений великий вибір якісних коагулометрів. При необхідності - працює ремонтна база, а досвідчені співробітники допоможуть у виборі. Замовивши медичну техніку в "ІНТЕРМЕДІКА", можна бути на 100% впевненими в першокласній якості і тривалому терміні служби приладів.
Лабораторна діагностика