СТАТТI

Обслуговування поліклініки зовнішніми лабораторіями

Не всі медичні установи мають свою власну лабораторію, оскільки її утримання вимагає великого фінансування. Крім коштів, потрібних аби придбати медичне обладнання в Україні, потрібні постійні інвестиції в витратні матеріали та співробітників.

Альтернатива

При встановленні захворювання одним з пунктів є лабораторна діагностика. Відхилення від норми різних показників загального, біохімічного, імунологічного дослідження вказує на той вид порушення, який призводить до симптомів. Багато клінік вважають недоцільним утримання власної лабораторії, та обирають зовнішні організації, щоб забезпечувати потрібний обсяг досліджень.
Вони укладають договір з медичним закладом і приймають масові замовлення. Лабораторії, які відкривають мережу філій, мають досвід в кілька років, зарекомендували себе і можуть забезпечити виконання потоку замовлень своєчасно.
Приватні структури проголошують головним гаслом високу якість обладнання, доступну ціну і сервіс. На практиці виявляється, що чим більший об'єм роботи, тим більша ймовірність помилки через людський фактор. Але в матеріальному плані обслуговування власного кабінету і звернення до сторонніх організацій можна порівняти, хоча процес придбання медобладнання в Україні за останнє десятиліття став набагато простішим.
Поліклініці потрібно виділяти кошти для оплати праці співробітників, придбання і обслуговування нової техніки, купівлю реактивів, супутніх товарів. При зверненні в приватну структуру вона позбавляється цього головного болю і знімає з себе відповідальність, лише сплачуючи вартість виконання аналізів.

Придбання обладнання

Сучасна система роботи з поповнення матеріально-технічної бази дуже зручна. Керівнику організації немає потреби шукати потрібний аналізатор або інше обладнання. Він звертається до постачальника, який пропонує все необхідне.
Питаннями постачання медичного обладнанням в лабораторії Київа та України займається компанія «Интермедика». Ми співпрацюємо з різними компаніями-виробниками техніки для лабораторії, функціональної діагностики, витратних матеріалів. Асортимент компанії дозволяє замовнику вибрати ту продукцію, яка відповідає матеріальним можливостям, наявному технічному оснащенню.
Лабораторна діагностика