СТАТТI

Лабораторне обладнання відомих марок

Купити лабораторне обладнання у Києві від провідних світових виробників пропонує компанія Інтермедика. Вся продукція, що реалізується, знаходиться на гарантії, підлягає сервісному обслуговуванню та ремонту. Контрольно-вимірювальні прилади можна придбати за низькими цінами, оскільки компанія займається закупівлею апаратури безпосередньо у виробників.

Основні виробники обладнання для лабораторій


Медтехніка для лабораторій, науково-дослідних та діагностичних центрів має бути високоточною та надійною, це забезпечує найкращу якість аналізів та тривалий термін її експлуатації.

Світові виробники лабораторного обладнання виготовляють апарати, що відповідають міжнародним вимогам. Їх використання дозволяє проводити найскладніші тести, що підвищує якість лікування та виводить приватні та державні клініки у розряд найпопулярніших.

Інтермедика займається постачанням обладнання вказаних нижче брендів.

HTI


HighTechnologyInc створена США в 1997. Займається виробництвом аналізаторів для лабораторій, центрифуг, комплексів, необхідні проведення ІФА-діагностики. Додатково під маркою HTI продаються реагенти, тест-смужки, витратні компоненти, апарати для УЗД. Продукцію HighTechnologyInc.) до України з 2005 року постачає компанія Інтермедика. Обладнання даної фірми використовується в медустановах і військових санаторіях.

OPTI Medical


OPTI MedicalSystems входить до групи найбільших світових брендів, які займаються виробництвом апаратів для лабораторій. У системі охорони здоров'я США зареєстровано 1995 року. У лінійці компанії – портативні аналізатори газів та електролітів крові. Обладнання OPTI використовується за необхідності проведення термінових тестів в операційних, на станціях невідкладної допомоги та у тих стаціонарах, де необхідне виконання аналізів в екстреному порядку. При виробництві аналізаторів використовуються інноваційні сенсорні технології, що підвищує стабільність та надійність апаратури.

Streck


StreckLaboratories – американська компанія, заснована 1971 року доктором Вейном Раяном. Перша продукція - це контрольні матеріали, необхідні при використанні в лабораторіях лічильників елементів крові, що працюють автоматично. Головна особливість марки Streck – унікальна технологія, що забезпечує високу стабільність продукції та ідентичність її фізичних параметрів до організму людини.

В даний час під маркою Streck випускаються калібратори, контрольні матеріали, пробірки. Продукція реалізується більш ніж у 42 країнах світу. Усі контрольні матеріали мають тривалий термін придатності.

До списку вимірювальних приладів, що відрізняються високою якістю, входить і продукція компанії Клінікал Діагностик Солюшнз. Інтермедика займається реалізацією ветеринарного обладнання, хімічних реагентів.
Лабораторна діагностика