СТАТТI

Контроль здоров'я за допомогою тест-смужок для аналізу сечі

Спеціальні тест-смужки для аналізу сечі - це один із найпростіших способів визначення компонентів, що містяться або відсутні у складі сечі, за якими можна зробити висновок про стан здоров'я людини. Такий спосіб дозволяє отримати інформацію про роботу таких органів, як печінка та нирки, а також оцінити стан кислотно-лужного балансу та вуглеводного обміну в організмі людини, урологічні патології та інші порушення. Хімічні тест-смужки використовуються для аналізу на ацетон (вміст кетонів) у сечі, на глюкозу, білірубін, уробіліноген, білок, а також на аналіз питомої ваги сечі, рівня pH, наявність крові, виявлення нітритів тощо.

Переваги використання тест-смужок

У чому переваги використання тест-смужки для сечі? Перелічимо основні моменти:

  • Ви можете провести діагностику, проаналізувавши результати візуально, не вдаючись до послуг медичних працівників.
  • Отримані в результаті дані легко інтерпретуються, що у разі самостійного використання дозволяє швидко отримати потрібну вам інформацію про стан власного здоров'я.
  • Такий аналіз дозволить вам заощадити не лише власний час, а й кошти, оскільки експрес-тести цілком доступні за ціною. Крім того, щоб купити тест-смужки для сечі, вам достатньо відвідати найближчу до вас аптеку або оформити відповідне замовлення через інтернет.

Щоб провести хімічний тест, необхідно завантажити смужку в сечу на прописаний в інструкції час. Важливо зауважити, що результати такого дослідження можна проаналізувати не лише візуально, а й за допомогою спеціальних приладів. Наприклад, використання електронного фотометра, що зчитує щільність забарвлення, дозволяє гранично знизити можливість припущення технічної помилки під час аналізу результатів тесту.

У будь-якому випадку, використовуючи тест-смужки визначення сечі, потрібно чітко дотримуватись вимог, зазначених в інструкції. Зокрема, для отримання точного результату необхідно унеможливити будь-яку можливість забруднення сечі, проводити аналіз слід протягом години з моменту взяття проби. Щоб уникнути можливих помилок, ми рекомендуємо вам не лише уважно вивчити інструкцію, а й проконсультуватись у кваліфікованих спеціалістів. Консультанти компанії “Інтермедика” дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть вам підібрати якісний засіб.
Лабораторна діагностика