СТАТТI

Діагностика сечі за допомогою аналізатора

Дослідження сечі на основі тесту передбачає послідовну та зрозумілу кожному процедуру. Після проведення всіх необхідних маніпуляцій кожен конкретний параметр на тест-смужці вимагатиме певного часу для зчитування результату та порівняння з таблицею кольорів.

Важливо зачекати вказаний в інструкції час до виявлення точного рівня тих чи інших показників. Час читання зазвичай займає не більше однієї хвилини. Через незвичайні обставини можливо, що час читання може тривати на кілька секунд довше, ніж зазначено. Якщо це станеться, просто зачекайте, поки колір повністю зміниться, а потім прочитайте таблицю порівняння кольорів. При такій технології аналізу смуга реагентів для сечі не дозволяє встановити точний рівень конкретного параметра, ґрунтуючись на колірній схемі, але можна встановити діапазон від негативного до невеликого, помірного або великого.

По суті, такий тест дозволяє просто встановити присутній чи ні в сечі певний параметр, і якщо так, то оцінити діапазон кількості його присутності в сечі. Точнішим і ефективнішим є метод інструментального тестування, який використовує автоматичний аналізатор сечі. Електронний прилад дозволяє суттєво спростити процес аналізу, зокрема результати тесту виводяться на екран, після чого їх можна роздрукувати і т.п. Більш того, встановлена на аналізатор сечі ціна цілком доступна, тому, використовуючи аналізатор і чітко дотримуючись представлених інструкцій, можна спростити процес отримання результату дослідження складу сечі.

Переваги замовлення аналізаторів в Інтермедика

До переваг замовлення обладнання для медустанов в компанії Інтермедика відносяться наступні:

  1. У нас представлене виключно якісне обладнання від виробників, які мають визнаний на міжнародному рівні авторитет.
  2. Демократична цінова політика компанії дозволяє нашим замовникам набувати якісного та надійного обладнання на досить вигідних умовах.
  3. Комфортні умови замовлення лабораторного обладнання та допомога консультантів. Зокрема, вибираючи автоматичний аналізатор, ви можете звернутися за корисними рекомендаціями до наших консультантів.

Щоб отримати відповіді на запитання, що вас цікавлять, ви можете зв'язатися з представниками нашої компанії, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті.
Лабораторна діагностика