СТАТТI

Лабораторна медична техніка

Діагностика захворювань проводиться за допомогою збору у пацієнта скарг, огляду та додаткових методів дослідження. Вони передбачають застосування апаратної техніки: УЗД, МРТ, КТ, лабораторних аналізаторів. Це спрощує роботу співробітників та економить їх час. Купити медичне обладнання можна декількома шляхами: безпосередньо через виробника або за допомогою посередників.

Техніка для лабораторії


Клінічна та імунологічна лабораторія займається дослідженням біологічних рідин пацієнта для встановлення причин його нездужання. Існує кілька напрямків діяльності цього відділу медичного закладу:

  • цитометрія;
  • імуногістохімія;
  • геномне дослідження;
  • ПЛР, РІА, ІФА.

Ці напрями дозволяють досліджувати склад крові, сечі, калу, визначити порушення хромосомного набору людини, визначити гострі та хронічні захворювання, алергічні стани. Приходячи до лабораторії, людина проходить дослідження загального аналізу крові, сечі, біохімічний аналіз, зіскрібок або мазок зі слизової оболонки.

Для визначення необхідних компонентів використовуються реактиви, до яких пред'являються певні вимоги. Медична техніка може працювати лише з речовинами, рекомендованими виробником. Тому постає питання закупівлі не лише обладнання, а й інших виробів медичного призначення.

Інтермедика


Компанія «Інтермедика» спеціалізується на постачанні до поліклінік, стаціонарів, приватних кабінетів реактивів, медичного обладнання. Купити їх за допомогою компанії - значить бути впевненими в якості продукції, мати можливість вибирати прийнятні за ціною варіанти з числа відомих виробників.

Для лабораторії можуть бути корисні такі апарати:

  • аналізатор газів та електролітів крові;
  • аналізатор для біохімічного, імунологічного дослідження;
  • станція для дослідження сечі;
  • апарат для аналізу сперми.

Оскільки можливості клініки не завжди дозволяють придбати реактиви для визначення деяких параметрів біологічної рідини, можуть знадобитися матеріали з метою ручного визначення. Це пробірки різного обсягу та форми, предметне скло, мікроскопічне обладнання.

У разі труднощів можна визначитися з вибором на сайті Інтермедики, а також побачити асортимент компанії з наочним представленням.
Лабораторна діагностика