СТАТТI

Як обрати аналізатор електролітів для лабораторії

Високотехнологічне лабораторне обладнання - запорука своєчасної діагностики захворювання і підбору підходящої схеми лікування. Медичну лабораторію неможливо уявити без аналізаторів газів крові та електролітів. Компанія Інтермедика представляє своїм клієнтам портативні і стаціонарні аналізатори, які працюють за інноваційною технологією, що поєднує в собі принципи фотометрії і флуоресцентного аналізу.

Діагностика різних захворювань за допомогою аналізаторів

Автоматичний аналізатор газів крові та кислотно-лужного стану електролітів - це прилад, що дозволяє виконати великий спектр досліджень. З його допомогою можна обчислити концентрацію електролітів в біологічних рідинах, таких як кров, сеча і сироватка крові. На підставі отриманих результатів діагностують багато хронічних захворювань:
 • цукровий діабет;
 • порушення обміну речовин різного генезу;
 • ниркова та серцева недостатність;
 • інфекції бактеріального та вірусного характеру;
 • астма;
 • отруєння, в тому числі при передозуванні лікарськими препаратами.
Безсумнівною перевагою для постановки діагнозу є швидка інтерпретація результатів досліджень. Щоб визначити кількість тих чи інших іонів в зразку, приладу потрібно всього кілька хвилин.

Особливості даних аналізаторів

Все обладнання, пропоноване компанією Інтермедика, сертифіковане і відповідає суворим вимогам, що пред'являються до високоточних медичних приладів. І стаціонарні і портативні аналізатори газів електролітів і метаболітів крові мають такі переваги:
 • легкість в експлуатації. Обладнання не потребує тривалого налаштування та налагодження;
 • ретельно продумане програмне забезпечення, що наочно надає результати аналізу;
 • економічність - для роботи обладнання потрібна незначна кількість реагенту;
 • висока швидкість проведеного аналізу;
 • виняткова точність отриманого результату.
Автоматизація дослідження має на увазі мінімальну участь фахівця в проведеному аналізі. Заощаджений час лікар-лаборант може використовувати для вирішення інших завдань, при цьому загальна ефективність роботи і продуктивність лабораторії значно підвищуються.

Додаткові функції приладів і переваги придбання сертифікованого обладнання

При виборі обладнання для проведення аналізів слід орієнтуватися і на його додаткові можливості. Сучасні аналізатори володіють розширеним функціоналом в порівнянні з приладами попереднього покоління:
 1. Можливість створювати базу даних пацієнтів і синхронізувати її з базами інших аналізаторів.
 2. Передача отриманих даних по локальній мережі клініки для інтерпретації результатів.
 3. Об'єднання декількох приладів і отриманих результатів в одну «домашню» мережу для спрощення діагностики захворювань.
 4. Автоматизація відстеження якості перевірки - прилади регулярно проводять самодіагностику і в разі виявлення проблем повідомляють про це користувача.
Щоб не помилитися у виборі обладнання, купувати аналізатори газів крові та електролітів необхідно у перевірених постачальників, які представляють всі відповідні документи на медтехніку.
Компанія Інтермедика вже багато років є провідним дистриб'ютором медичного обладнання. Наші майстри пропонують не тільки консультації з вибору підходящої техніки для лабораторії, а й забезпечують його комплексне обслуговування. Причини, за якими клієнти компанії Інтермедика знову повертаються до нас для нових придбань:
 1. Незмінно якісне обладнання з США та Кореї.
 2. Великий вибір медичної техніки.
 3. Гарантійне обслуговування і велика ремонтна база.
 4. Доставка замовлення протягом декількох днів після оформлення заявки.
У разі виникнення будь-яких питань по експлуатації приладів, представники нашої компанії проконсультують клієнтів по телефону в будь-який час. Інженери сервісної служби допоможуть вирішити будь-яку проблему, а також забезпечать постійну технічну підтримку обраного медобладнання.
Лабораторна діагностика