СТАТТI

Прилади для лабораторної діагностики

Кількість приладів для лабораторної діагностики з кожним роком множиться: оскільки медицина не стоїть на місці, постійно з'являються нові пристрої. Продаж подібної техніки - одна зі спеціалізацій нашого інтернет-магазину; перш, ніж переходити безпосередньо до пропозиції, розповімо про основні типи та підтипи лабораторного обладнання.

Класифікація


Лабораторні апарати поділяється на дві групи:

  1. Пристрої, які використовуються для уточнення сумарного вмісту, взятого на аналіз матеріалу.
  2. Додаткові лабораторні прилади, необхідні для здійснення деяких досліджень.


До першої категорії належить аналітичне обладнання для лабораторій, що поділяється на дві підкатегорії: прилади загального застосування (мікроскопи, денситометри та багато інших) та прилади зі спеціалізованим призначенням. Саме до останніх відноситься переважна більшість представлених у каталозі пристроїв; серед них:

  • техніка, необхідна для аналізу кров'яних клітин (визначається кількісний рівень гемоглобіну, досліджуються формові кров'яні елементи, визначаються параметри);

  • пристрої, що дозволяють перевірити важливу здатність крові – згортання;

  • лабораторне обладнання, необхідне комплексного вивчення крові. Це автоматичні або напівавтоматичні пристрої, які за мінімальний проміжок часу і за мінімальних потреб у матеріалі визначають велику кількість параметрів.

  • прилади, необхідні для проведення цитологічних аналізів різних рідин (змиви, біорідини, зіскрібки);

  • техніка, що дозволяє проводити біологічний і хімічний аналіз — досліджувати різні типи рідин щодо присутності у складі елементів органічного чи неорганічного виду з допомогою спеціальних аналізаторів.Чому ми


У каталозі нашого магазину ви можете побачити велику кількість лабораторних приладів від відомих виробників, які зарекомендували себе на світовому ринку. Ми постаралися сформувати широкий асортимент та мінімізувати відсоток націнки через орієнтацію на широку аудиторію. При необхідності ви завжди можете уточнити питання, що цікавлять, за вказаним у відповідному розділі телефоном: ми відкриті до діалогу і завжди готові проконсультувати потенційних клієнтів.

Будемо раді співпраці!
Лабораторна діагностика