СТАТТI

Контрольна кров Streck в Україні купити з доставкою в Інтермедика

У сучасній медицині, як і кілька років тому, аналіз крові людини відіграє ключову роль в обстеженні організму, тому точність даних, отриманих в процесі такого використання, надзвичайно важлива. Саме для цих цілей необхідно проводити контрольний аналіз крові для приладів автоматичного аналізу. Цей досить простий, але надзвичайно ефективний спосіб, дає можливість без будь-яких зусиль оцінити точність роботи гематологічного аналізатора. Таким чином перевірка дозволяє переконатися в об'єктивності даних, отриманих на основі автоматизованого аналізу крові.
Оскільки параметри контрольної крові протягом тривалого часу зберігають свою стабільність, це є гарантією того, що перевірка показань приладу дозволить уникнути виникнення помилкових даних за результатами аналізу.

Як придбати контрольну кров

Вибираючи контрольну кров, необхідно звертати увагу на такі аспекти:
  1. Контрольна кров повинна бути сертифікована.
  2. Контрольний матеріал повинен бути підібраний під конкретну модель гематологічного аналізатора.
  3. При замовленні слід звертати увагу на показники стабільності матеріалу за умови закритого і відкритого флакону, а також на кількість параметрів, за якими атестований контрольний матеріал.
Компані "Інтермедика" є ексклюзивним представником авторитетних виробників медобладнання з США, зокрема, компанії Streck, чиї контрольні матеріали та калібратори для гематологічних аналізаторів широко використовуються в медичних лабораторіях по всьому світу. Streck були першими, хто реалізував ідею використання контрольних матеріалів для автоматичних аналізаторів крові. Продукція компанії Streck має низку вагомих переваг, головною з яких є особлива технологія стабілізації клітин крові. За рахунок використання цієї технології контрольний матеріал максимально близький за його фізичними параметрами до реальної крові.
Щоб отримати більше корисної інформації або проконсультуватися у кваліфікованих фахівців з питань вибору та використання контрольних матеріалів і калібраторів для гематологічних аналізаторів, вам досить буде зв'язатися з представниками компанії "Інтермедика" за телефонами, вказаними на нашому сайті.
Лабораторна діагностика