Новини

Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-200

Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-200 для клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства “Лисецька лікарня”.

Із розширенням лікарні, відколи запрацював приймальний покій та відділення інтенсивної терапії, а незабаром прийме перших пацієнтів відділення для надання паліативної допомоги, нове обладнання пришвидшить обслуговування пацієнтів та дозволить якісніше діагностувати наданий матеріал.
Якщо раніше кожен зразок робився на старому обладнанні вручну, то зараз, переконує завідувач лабораторії Любов Струк, на аналізаторі американського виробництва за один раз можна зробити аналізи для 40 пацієнтів. Ще одна перевага нового устаткування, додає біолог клініко-діагностичної лабораторії Анастасія Данилюк, за одну годину апарат виконує 240 тестів.

Аналізатор BioChem FC-200 може застосовуватися як аналізатор гемоглобіну, аналізатор глюкози, а також проводити аналізи на виявлення інших субстратів, ферментів, електролітів і ліпідів.

Клініко-діагностична лабораторія, що працює для потреб стаціонару та поліклінічного відділення місцевої лікарні, надаватиме послуги усім пацієнтам.

Маючи електронне направлення від сімейного лікаря чи профільного спеціаліста, незалежно від місця проживання та реєстрації кожному громадянину всі аналізи тут виконуватимуться безкоштовно.

Дякую за довіру.